
Колодки гальмівні (задні) Ford Mondeo/Galaxy/S-Max 14-/Kuga 12-/Ford (США) Edge 06-
844,74 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 182198
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Ford Mondeo/Galaxy/S-Max 14-/Kuga 12-/Ford (США) Edge 06-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 182198 |
| Ширина | 123.2 мм |
| Висота | 48.7 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 53.5 мм |
| Товщина | 15.7 мм |
| Сумісність з маркою | Mercury, Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, Mondeo, Escape, Galaxy, Kuga |
Інформація для замовлення
- Ціна: 844,74 ₴/комплект
