
Колодки гальмівні (задні) Toyota Auris 06-18/Corolla 06-19
680 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181870
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Toyota Auris 06-18/Corolla 06-19
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181870 |
| Ширина | 102.3 мм |
| Висота | 45.9 мм |
| Товщина | 16.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Auris, Corolla |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴/комплект
