
Колодки гальмівні (передні) Citroen Nemo/Peugeot Bipper/Fiat Fiorino/Punto 08-/Doblo 01- (+датчик)
634,37 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181444-701
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Citroen Nemo/Peugeot Bipper/Fiat Fiorino/Punto 08-/Doblo 01- (+датчик)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181444-701 |
| Ширина | 122.9 мм |
| Висота | 53.2 мм |
| Товщина | 17.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Citroen, Alfa Romeo, Peugeot, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo, MiTo, Linea, 500 C, Bravo, 500C / 595C / 695C, Punto, Stilo, Nemo, Grande Punto, Fiorino, 500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 634,37 ₴/комплект
