
Колодки гальмівні (задні) Audi A4/A6/Renault Scenic/Megane 97-/Fluence/Citroen C3/C4 10-/Peugeot 06
664,72 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181650-703
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Audi A4/A6/Renault Scenic/Megane 97-/Fluence/Citroen C3/C4 10-/Peugeot 06
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181650-703 |
| Ширина | 87 мм |
| Висота | 52.8 мм |
| Товщина | 16.4 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Renault, Peugeot, Opel, Nissan, Audi, Volkswagen, Seat |
| Сумісність з моделлю | Bora, C4 Cactus, DS3, Note, 308, C3, RCZ, Espace, Tiida, A4, 207, 208, A6, Wind, Clio, Megane, Crossland X / Crossland, Scenic, Fluence |
Інформація для замовлення
- Ціна: 664,72 ₴/комплект
