
Колодки гальмівні передні Audi A4/A6 95-09/Skoda SuperB 01-08/VW Passat B5 96-05 (+датчик)
1 075 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181362
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Колодки гальмівні (передні) Audi A4/A6 95-09/Skoda SuperB 01-08/VW Passat B5 96-05 (+датчик) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181362 |
| Ширина | 156.3 мм |
| Висота | 74.1 мм |
| Товщина | 20.6 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | A6, Passat, Superb, A4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 075 ₴/комплект
