
Колодки гальмівні (передні) Citroen Berlingo 96-11/Xsara/Peugeot 306 93-05/Partner 96-15 (+датчики)
920,48 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181136-700
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Citroen Berlingo 96-11/Xsara/Peugeot 306 93-05/Partner 96-15 (+датчики)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181136-700 |
| Ширина | 129.8 мм |
| Висота | 56 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Xsara, Partner, 306, Berlingo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 920,48 ₴/комплект
