
Колодки гальмівні (передні) Citroen C8 02-/Jumpy/Fiat Scudo/Peugeot Expert 95-06/807 02- (+датчики)
1 021,64 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181553-701
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Citroen C8 02-/Jumpy/Fiat Scudo/Peugeot Expert 95-06/807 02- (+датчики)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181553-701 |
| Ширина | 146.5 мм |
| Висота | 59.8 мм |
| Товщина | 19.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Expert, Jumpy, Scudo, C4, Ulysse |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 021,64 ₴/комплект
