
Колодки гальмівні (передні) Ford Fiesta 95-10/Fusion/Ka 02-12/Puma/Mazda 121 96-03/Mazda 2 03-07
800,44 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181343
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Ford Fiesta 95-10/Fusion/Ka 02-12/Puma/Mazda 121 96-03/Mazda 2 03-07
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181343 |
| Ширина | 150.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 151.3 мм |
| Висота | 61.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 58.4 мм |
| Товщина | 18.8 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Fusion, Puma, Fiesta |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800,44 ₴/комплект
