
Колодки гальмівні (задні) Hyundai Tucson 15-/Sonata 05-15/ix20/ix35/Kia Cerato/Sportage/Picanto 10-
1 002,69 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181955
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Hyundai Tucson 15-/Sonata 05-15/ix20/ix35/Kia Cerato/Sportage/Picanto 10-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181955 |
| Ширина | 93 мм |
| Висота | 41 мм |
| Товщина | 15.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Toyota, Kia |
| Сумісність з моделлю | Picanto, ix35, Camry, Sonata, Cerato Koup, Optima, Soul, Tucson, Elantra, Sportage, Cerato |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 002,69 ₴/комплект
