
Колодки гальмівні (задні) Hyundai Accent/i30 05-12/Kia Cee'd/Rio/Sportage 04-
555,98 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181712
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Hyundai Accent/i30 05-12/Kia Cee'd/Rio/Sportage 04-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181712 |
| Ширина | 92.9 мм |
| Висота | 41 мм |
| Товщина | 15.9 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Accent, Rio, I30, Pro Ceed, Ceed, Sportage |
Інформація для замовлення
- Ціна: 555,98 ₴/комплект
