
Колодки гальмівні (задні) Citroen C4/Berlingo 04-/Peugeot 308 00-14/Partner 08-
923,75 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181895
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Citroen C4/Berlingo 04-/Peugeot 308 00-14/Partner 08-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181895 |
| Ширина | 86.9 мм |
| Висота | 53 мм |
| Товщина | 16.6 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 307, 308, 207, Berlingo, C4, Xsara Picasso, Partner |
Інформація для замовлення
- Ціна: 923,75 ₴/комплект
