
Колодки гальмівні (задні) Daewoo Rexton/Ssangyong Rexton 02-/Actyon 05-/Korando 97-06
768,53 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181646
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Daewoo Rexton/Ssangyong Rexton 02-/Actyon 05-/Korando 97-06
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181646 |
| Ширина | 98.5 мм |
| Висота | 42.8 мм |
| Товщина | 15.9 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Сумісність з моделлю | Musso Sports, Musso, Rexton, Actyon, Korando, Kyron |
Інформація для замовлення
- Ціна: 768,53 ₴/комплект
