
Колодки гальмівні (передні) Citroen Jumpy/Fiat Scudo/Peugeot Expert 07- (+датчик)
1 316,33 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 141802
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Citroen Jumpy/Fiat Scudo/Peugeot Expert 07- (+датчик)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 141802 |
| Ширина | 162.1 мм |
| Висота | 66.9 мм |
| Товщина | 18.9 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumpy, Scudo, Expert |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 316,33 ₴/комплект
