
Колодки гальмівні (задні) MB Sprinter (906) 209-519 06-/VW Crafter 30-35/30-50 13-16 (+датчики)
1 024,84 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 141787
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) MB Sprinter (906) 209-519 06-/VW Crafter 30-35/30-50 13-16 (+датчики)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 141787 |
| Ширина | 136.9 мм |
| Висота | 63.1 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Crafter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 024,84 ₴/комплект
