
Колодки гальмівні (передні) Opel Astra H/Corsa C/D/E/Meriva A/B 04-/Combo/Zafira A/B 01- (+датчик)
1 021,64 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181592
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Opel Astra H/Corsa C/D/E/Meriva A/B 04-/Combo/Zafira A/B 01- (+датчик)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181592 |
| Ширина | 154.9 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.1 мм |
| Висота | 69.8 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 76 мм |
| Товщина | 20.4 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Adam, Astra, Corsa, Viva, Zafira, Meriva, Combo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 021,64 ₴/комплект
