
Колодки гальмівні (задні) BMW 3 (E46)/5 (E39)/X5 (E53) 98-06/7 (E38) 94-01/X3 (E83) 03-11/Z4/Z8
872,35 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181549
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) BMW 3 (E46)/5 (E39)/X5 (E53) 98-06/7 (E38) 94-01/X3 (E83) 03-11/Z4/Z8
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181549 |
| Ширина | 123.1 мм |
| Висота | 59.2 мм |
| Товщина | 17.3 мм |
| Сумісність з маркою | Land Rover, BMW |
| Сумісність з моделлю | Z4, X3, X5, Range Rover, 3, Roadster V8, Z8, 7-Series |
Інформація для замовлення
- Ціна: 872,35 ₴/комплект
