
Колодки гальмівні (передні) Audi A4/A6 95-11/Skoda SuperB 01-08/VW Golf/Passat B5 97-06
1 072,42 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181331
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Audi A4/A6 95-11/Skoda SuperB 01-08/VW Golf/Passat B5 97-06
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181331 |
| Ширина | 156.3 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.6 мм |
| Висота | 74.1 мм |
| Товщина | 20.4 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, A4, A6, Golf, Passat |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 072,42 ₴/комплект
