
Колодки гальмівні (передні) Ford Mondeo III 00-07/Jaguar X-Type 01-09
1 270,93 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181380-701
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Ford Mondeo III 00-07/Jaguar X-Type 01-09
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181380-701 |
| Ширина | 148.9 мм |
| Висота | 60.6 мм |
| Товщина | 18.5 мм |
| Сумісність з маркою | Ford, Jaguar |
| Сумісність з моделлю | X-Type, Mondeo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 270,93 ₴/комплект
