
Колодки гальмівні (передні) Mitsubishi Pajero IV/Toyota Hilux 06-/Land Cruiser Prado/Lexus GX 01-
1 005,42 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181665
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Mitsubishi Pajero IV/Toyota Hilux 06-/Land Cruiser Prado/Lexus GX 01-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181665 |
| Ширина | 134.4 мм |
| Висота | 77.1 мм |
| Товщина | 17.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Fortuner, Prado, Tacoma, Pajero, FJ Cruiser, Hilux, 4Runner |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 005,42 ₴/комплект
