
Колодки гальмівні (передні) Audi A3/Q2/Q3/Seat/Skoda Octavia/Kodiaq/VW Golf/Passat B8 12- (+датчик)
1 247,69 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 182111
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Audi A3/Q2/Q3/Seat/Skoda Octavia/Kodiaq/VW Golf/Passat B8 12- (+датчик)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 182111 |
| Ширина | 160.1 мм |
| Висота | 64.6 мм |
| Товщина | 19.9 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Passat, Superb, Caddy, Leon, Tiguan, Touran, A3, TT, Golf, Q3, Formentor |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 247,69 ₴/комплект
