
Колодки гальмівні (задні) MB Sprinter (901,902) 208-216 95-06 (мала/+датчики)
705,74 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 141102
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) MB Sprinter (901,902) 208-216 95-06 (мала/+датчики)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 141102 |
| Ширина | 141.4 мм |
| Висота | 50.1 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 705,74 ₴/комплект
