
Колодки гальмівні (передні) Dacia Logan 12-/Renault Clio IV/Sandero/Twingo 13-/Smart Fortwo 14-
800,44 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 182115
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Dacia Logan 12-/Renault Clio IV/Sandero/Twingo 13-/Smart Fortwo 14-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 182115 |
| Ширина | 140.1 мм |
| Висота | 40.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 42 мм |
| Товщина | 17.4 мм |
| Сумісність з маркою | Smart, Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Forfour, Logan/Stepway, Fortwo, Sandero, Clio, Logan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800,44 ₴/комплект
