
Колодки гальмівні (передні) Mitsubishi Colt 04-12/Carisma/Space Star/Volvo S40/V40 95-06/Smart 04-
765,26 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181118-700
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Mitsubishi Colt 04-12/Carisma/Space Star/Volvo S40/V40 95-06/Smart 04-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181118-700 |
| Ширина | 129.9 мм |
| Висота | 72.8 мм |
| Товщина | 15.1 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Volvo, Smart, Proton |
| Сумісність з моделлю | Jumbuck, V40, Impian, S40, Forfour, Persona 400, Carisma, Space Star, Colt |
Інформація для замовлення
- Ціна: 765,26 ₴/комплект
