
Колодки гальмівні (задні) VW T4 90-03
658,16 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 141167-700
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) VW T4 90-03
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 141167-700 |
| Ширина | 94.9 мм |
| Висота | 57.3 мм |
| Товщина | 17.3 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 658,16 ₴/комплект
