
Колодки гальмівні (задні) Hyundai Elantra 00-06/Coupe 96-09/Kia Cerato 04-/Nissan Maxima 88-94
519,71 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181144
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Hyundai Elantra 00-06/Coupe 96-09/Kia Cerato 04-/Nissan Maxima 88-94
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181144 |
| Ширина | 85.3 мм |
| Висота | 46.6 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Nissan, Kia |
| Сумісність з моделлю | Tiburon, Lantra, Coupe, Cerato Koup, Elantra, Maxima, Cerato |
Інформація для замовлення
- Ціна: 519,71 ₴/комплект
