
Колодки гальмівні (задні) Honda Accord VIII 08-/CR-V II 01-07/CR-V IV 12-/FR-V 04-
1 124,37 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181718
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Honda Accord VIII 08-/CR-V II 01-07/CR-V IV 12-/FR-V 04-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181718 |
| Ширина | 88.8 мм |
| Висота | 47.4 мм |
| Товщина | 15.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Acura, Honda |
| Сумісність з моделлю | RDX, CR-V, FR-V, Accord |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 124,37 ₴/комплект
