
Колодки гальмівні (задні) Citroen C3-C8/Skoda Octavia 01-/Renault Megane 08-/VW Golf 91-14/Polo 96-
501,38 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 180697-700
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Citroen C3-C8/Skoda Octavia 01-/Renault Megane 08-/VW Golf 91-14/Polo 96-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 180697-700 |
| Ширина | 87 мм |
| Висота | 52.8 мм |
| Товщина | 17.2 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Renault, Peugeot, Volkswagen, Audi, Lancia, Fiat, Skoda, Ford, Seat |
| Сумісність з моделлю | Bora, Beetle, DS3, Sharan, Jetta, 307, 308, Octavia, C2, C3, C4, Yeti, Partner, Eos, Passat, Superb, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Lupo, Toledo, A1, A3, A4, 207, A6, A8, TT, Golf, Roomster, Megane, Ulysse, Alhambra, Altea, Cordoba, 1007, Corrado, New Beetle, Scirocco, Galaxy, Berlingo, Xsara Picasso, A2, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 501,38 ₴/комплект
