
Колодки гальмівні (задні) Citroen Jumper/Fiat Ducato/Peugeot Boxer 06-
958,85 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 141804
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Citroen Jumper/Fiat Ducato/Peugeot Boxer 06-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 141804 |
| Ширина | 136.9 мм |
| Висота | 49 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
Інформація для замовлення
- Ціна: 958,85 ₴/комплект
