
Колодки гальмівні (передні) Toyota Auris 10-18/Prius 08-/Rav4 III/IV 06-
943,72 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181762
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Toyota Auris 10-18/Prius 08-/Rav4 III/IV 06-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181762 |
| Ширина | 146.3 мм |
| Висота | 56.8 мм |
| Товщина | 17.6 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Prius, Auris, RAV4, Mirai |
Інформація для замовлення
- Ціна: 943,72 ₴/комплект
