
Колодки гальмівні (задні) Toyota Corolla 01-14
655,51 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181514
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Toyota Corolla 01-14
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181514 |
| Ширина | 95.5 мм |
| Висота | 37.8 мм |
| Товщина | 16.1 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla |
Інформація для замовлення
- Ціна: 655,51 ₴/комплект
