
Колодки гальмівні (передні) Renault Trafic III/Opel Vivaro B 14-/Nissan NV300/Fiat Talento 16-
1 347,14 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 142219
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Renault Trafic III/Opel Vivaro B 14-/Nissan NV300/Fiat Talento 16-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 142219 |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 60 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, NV300, Trafic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 347,14 ₴/комплект
