
Колодки гальмівні (передні) Citroen Jumpy/Evasion/Fiat Scudo/Peugeot Expert/806 95-06 (+датчики)
969,70 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 141046-700
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Citroen Jumpy/Evasion/Fiat Scudo/Peugeot Expert/806 95-06 (+датчики)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 141046-700 |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 58.8 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Zeta, Expert, Jumpy, Scudo, Ulysse |
Інформація для замовлення
- Ціна: 969,70 ₴/комплект
