
Колодки гальмівні (передні) Toyota Camry 17-/Rav4/Lexus ES/UX 18-
1 280,68 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 182307
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Toyota Camry 17-/Rav4/Lexus ES/UX 18-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 182307 |
| Ширина | 142.6 мм |
| Висота | 56 мм |
| Товщина | 16.5 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry, RAV4, ES, UX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 280,68 ₴/комплект
