
Колодки гальмівні (задні) Audi A4/A6/Skoda SuperB 01-09/Renault Clio 05-14/VW Golf/Passat 84-02
511,60 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 180789-700
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Audi A4/A6/Skoda SuperB 01-09/Renault Clio 05-14/VW Golf/Passat 84-02
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 180789-700 |
| Ширина | 87.1 мм |
| Висота | 52.9 мм |
| Товщина | 15.2 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Renault, Peugeot, Volkswagen, Audi, Skoda, Seat |
| Сумісність з моделлю | C4 Cactus, Jetta, C3, Passat, Superb, Polo, MG 5, 405, Toledo, A4, 207, 208, A6, Golf, Clio, Megane, Cordoba, Corrado, Scenic, Scirocco, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 511,60 ₴/комплект
