
Колодки гальмівні (передні) Chevrolet Lacetti 05-/Spark 10-/Daewoo Lanos/Sens/Nubira 97-/Rezzo 00-
646,31 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181263
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Chevrolet Lacetti 05-/Spark 10-/Daewoo Lanos/Sens/Nubira 97-/Rezzo 00-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181263 |
| Ширина | 142.8 мм |
| Висота | 51.1 мм |
| Товщина | 17.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Rezzo, Espero, Spark, Astra, Lacetti, Evanda, Lanos, Nubira, Leganza, Gentra, Vectra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 646,31 ₴/комплект
