
Колодки гальмівні (передні) Peugeot 407 04- (+датчики)
979,45 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181656-700
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Peugeot 407 04- (+датчики)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181656-700 |
| Ширина | 131.4 мм |
| Висота | 67.5 мм |
| Товщина | 19.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 407 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 979,45 ₴/комплект
