
Колодки гальмівні (передні) Mazda CX-7 06-14/CX-9/Ford USA Edge 06-/Mitsubishi L200/Pajero Sport 14
996,22 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181962
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Mazda CX-7 06-14/CX-9/Ford USA Edge 06-/Mitsubishi L200/Pajero Sport 14
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181962 |
| Ширина | 139 мм |
| Висота | 58.1 мм |
| Товщина | 17.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | L200, CX-7, CX-9, Pajero Sport |
Інформація для замовлення
- Ціна: 996,22 ₴/комплект
