
Колодки гальмівні (задні) MB S-class (W220/ C215) 98-06
758,78 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181390
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) MB S-class (W220/ C215) 98-06
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181390 |
| Ширина | 70.9 мм |
| Висота | 72.1 мм |
| Товщина | 15.9 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 758,78 ₴/комплект
