
Колодки гальмівні (передні) MB E-class (W211/S211) 02-09 (+датчики)
1 162,75 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181527-701
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) MB E-class (W211/S211) 02-09 (+датчики)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181527-701 |
| Ширина | 136.7 мм |
| Висота | 68 мм |
| Товщина | 20.1 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 162,75 ₴/комплект
