
Колодки гальмівні (передні) BMW 3 (E90) 07-13/5 (E60/E61)/6 (E63/E64) 03-10/7 (E65/E66/E67) 01-08
961,04 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181577
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) BMW 3 (E90) 07-13/5 (E60/E61)/6 (E63/E64) 03-10/7 (E65/E66/E67) 01-08
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181577 |
| Ширина | 155.2 мм |
| Висота | 68.3 мм |
| Товщина | 20.3 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, 7-Series, 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 961,04 ₴/комплект
