
Колодки гальмівні (задні) MB E-class (W211/W212)/CLS-class (C218) 02-17/S-class (W220/W221) 98-13
923,75 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181576
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) MB E-class (W211/W212)/CLS-class (C218) 02-17/S-class (W220/W221) 98-13
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181576 |
| Ширина | 140.3 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 141.4 мм |
| Висота | 57.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 59.5 мм |
| Товщина | 16.8 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLS, S-Class, SL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 923,75 ₴/комплект
