
Колодки гальмівні (передні) Opel Astra H/Vectra C/Zafira B 02-10/Chevrolet Matiz 05-
1 031,86 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181536-400
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Opel Astra H/Vectra C/Zafira B 02-10/Chevrolet Matiz 05-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181536-400 |
| Ширина | 155.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.3 мм |
| Висота | 69.8 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 70.7 мм |
| Товщина | 19.8 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, Fiat, Cadillac, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, Astra, 9-3X, Zafira, Croma, 9-3, Matiz, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Opel |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 031,86 ₴/комплект
