
Колодки гальмівні (передні) Seat Cordoba/Ibiza 94-02/VW Golf/Jetta/Polo 81-94/Passat B1/B2 79-88
502,48 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 180461
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Seat Cordoba/Ibiza 94-02/VW Golf/Jetta/Polo 81-94/Passat B1/B2 79-88
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 180461 |
| Ширина | 137.8 мм |
| Висота | 51.2 мм |
| Товщина | 17.3 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Polo, Jetta, Golf, Passat, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 502,48 ₴/комплект
