
Колодки гальмівні (передні) MB Sprinter (906,907,910)/VW Crafter 06-/MB Vito (W639) 03-/(W447) 14-
1 006,43 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 141786
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) MB Sprinter (906,907,910)/VW Crafter 06-/MB Vito (W639) 03-/(W447) 14-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 141786 |
| Ширина | 163.2 мм |
| Висота | 66.8 мм |
| Товщина | 20.8 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Viano, V-Class, Crafter, Vito, Sprinter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 006,43 ₴/комплект
