
Колодки гальмівні (передні) Citroen Xsara 97-05
720,41 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181204-702
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Citroen Xsara 97-05
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181204-702 |
| Ширина | 130.8 мм |
| Висота | 47.2 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen |
| Сумісність з моделлю | Xsara |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720,41 ₴/комплект
