
Колодки гальмівні (задні) MB C-class (W202/S202)/E-class (W124/S124/C124) 93-00/MB 100 (W201) 85-93
412,70 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 180517
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) MB C-class (W202/S202)/E-class (W124/S124/C124) 93-00/MB 100 (W201) 85-93
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 180517 |
| Ширина | 61.6 мм |
| Висота | 54.3 мм |
| Товщина | 15.5 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | 124, C-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 412,70 ₴/комплект
