
Колодки гальмівні (передні) Renault Logan/Dacia Logan 04-/Sandero 10-/Lada Largus 12-
872,35 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181924
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Renault Logan/Dacia Logan 04-/Sandero 10-/Lada Largus 12-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181924 |
| Ширина | 150.2 мм |
| Висота | 52.6 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Sandero, Logan, Largus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 872,35 ₴/комплект
