
Колодки гальмівні (передні) Renault Latitude/Nissan Juke/Cube 09-/Tiida 07-12/Suzuki SX4 06-
939,43 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181882
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Renault Latitude/Nissan Juke/Cube 09-/Tiida 07-12/Suzuki SX4 06-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181882 |
| Ширина | 137.3 мм |
| Висота | 54.4 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Renault, Nissan, Suzuki, Infiniti, Fiat, Samsung |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, Tiida, SX4, G, Cefiro, Juke, Pulsar, Teana, QM5, Maxima, Sentra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 939,43 ₴/комплект
