
Колодки гальмівні (передні) Ford Transit 00-06 (FWD)
1 025,39 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 141498-701
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Ford Transit 00-06 (FWD)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 141498-701 |
| Ширина | 168.4 мм |
| Висота | 64 мм |
| Товщина | 18.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 025,39 ₴/комплект
