
Колодки гальмівні (передні) Audi A3/Skoda Fabia/Octavia 96-13/VW Caddy 04-15/Golf 97- (+датчик)
794,51 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181349
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Audi A3/Skoda Fabia/Octavia 96-13/VW Caddy 04-15/Golf 97- (+датчик)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181349 |
| Ширина | 146 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 146.1 мм |
| Висота | 54.7 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 54.8 мм |
| Товщина | 19.6 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Beetle, Caddy, Polo, Roomster, Toledo, Jetta, Fabia, Octavia, A3, New Beetle, Scirocco, Leon, Golf, Yeti, A2, Ibiza, Altea |
Інформація для замовлення
- Ціна: 794,51 ₴/комплект
